KUPTONEJ

Nalezené položky: 71 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další > | Poslední »

#1  22.08.2012 11:46:22

Evika
Aura: 2

Již 4 měsíce se snažím z kuptonej.cz dostat zpět peníze za neuskutečněný zorbing. Je tu někdo další, kdo čeká? Ráda bych na ně podala hromadnou žalobu. Neustále slibují, že peníze zašlou, na maily několikrát neodpovídají… Mám u nich koupený ještě let balonem, který předpokládám, že se také neuskuteční.

hodnocení: +1
ok ko
| odpovědět

#2  06.09.2012 13:46:17

Lenurka
Aura: 3

Let balonem jsem koupila taky (2 vouchery), cca 10 dní před letem mi z Kuptonej.cz napsali, že se neuskuteční. Požádala jsem o vrácení peněz, poslala čísla voucherů a nic se nedělo. Požádala jsem znova – odpovědí mi bylo, že musím poslat čísla voucherů! Poslala jsem je tedy ještě jednou, prý byla žádost předána k vyřízení. Ale faktem je, že dokud peníze nebudu mít na účtě, moc nevěřím, že mi je vrátí. Pokud do 30 dnů nic nepřijde, ráda se k hromadné žalobě přidám.

hodnocení: +3
ok ko
| odpovědět

#3  17.09.2012 19:12:50

Evika

Lenurko, jsem ráda, že se někdo ozval! Já mám rezervaci na let balonem 23.10., ale po zkušenostech se zorbingem jsem chtěla rezervaci zrušit a vrátit peníze. Kuptonej samozřejmě dělá mrtvého brouka, tak jsem to zkusila přes nebe slev a je to stejné jednání. Když dáme dohromady své věci, je to už velká částka: 2× zorbing je 798 Kč Můj let balonem stál 2899 Kč. Pokud Váš let stál stejně, máme to celkem 9495 Kč a to už musí policie řešit. Jakmile je to nad 5000 Kč, je to už trestný čin. Samozřejmě bych Vám přála aby Vám peníze přišly, ale obávám se, že nepřijdou. Za pár dní Vám pošlou potvrzení, že Vám peníze zaslali, ale omylem je pošlou na jiný účet, a pak budou jako čekat na vrácení peněz z toho špatného účtu…

ok ko
| odpovědět

#4  17.10.2012 10:28:00

mcerno

>> Evika, 17. 09. 2012 19:12:50

Dobrý den, bohužel se musím připojit k velmi nespokojeným zákazníkum Kuptonej. Chtěla jsem vrátit peníze za šest voucherů za neuskutečněný zorbing, který byl čtyřikrát zrušen (3× kvůli počasí, jednou kvůli indispozici instruktora). Celkem to je asi 2094 Kč. V srpnu mi napsali, že do 30 pracovních vrátí peníze. Po uplynutí té doby mi každý týden slíbili, že peníze do pátku přijdou, což se nestalo. Teď v pátek 12.10. napsali, že peníze odeslali, ale doteď (středa 17.10.) nic nemám. Po telefonickém rozhovoru s paní Královou mi bylo řečeno, že to schválil majitel a že je divné že mi to nepřišlo a že mi dají vědět… Pak jsem si Kuptonej vygooglovala a zjistila, že nejsem sama. Takže jak ta hromadná žaloba funguje? :)

ok ko
| odpovědět

#5  18.10.2012 14:50:04

mcerno

Sláva! Dnes přišly peníze. S měsíčním zpožděnám a po zbytečném nervování se, ale přišly.

ok ko
| odpovědět

#6  23.10.2012 09:57:50

nalimasek

Dobrý den, také od 6.9. čekám na vrácení peněz, paní Králová vždy slíbí, že moje žádost je již připravená k vyřízení a že mám očekávat peníze v co nejbližší době. Když po týdnu volám, nebere to, nebo to zvedne kolegyně a řekně, že je paní Králová nemocná :-( Na maily reagují, ale jen slibují!!! Koupila jsem let balónem mamince k narozeninaám, takže nejen, že byla obdarovaná zklamaná, ale ještě já, jako matka samoživitelka od dvou prcků, jsem přišla o 2 tisíce korun :-((( Ještě se chystá hromadná žaloba?

ok ko
| odpovědět

#7  25.10.2012 09:04:41

bolenmat

Zdravím všechny, ze kterých firma Kup to nej udělala blbce. Dostala jsem poukaz na vznášedlo, které se neuskutečnilo a také mi zatím peníze nevrátili. Takže jsem volala na českou obchodní inspekci, budu podávat stížnost a podnět ke kontrole v této vypečené firmě. Taktéž trestní oznámení na policii, ale samozřejmě by bylo lepší, kdyby nás bylo více. Myslím to smrtelně vážně a budu ráda, když se někdo přidá. Stěžováním si na internetu mezi dalšími podvedenými si peníze zpět nevybojujeme.

ok ko
| odpovědět

#8  26.10.2012 08:55:31

bolenmat

Včera jsem na Kuptonej napsala oznámení mého dalšího postupu. Odeslání veškerých podkladů na Českou obchodní inspekci, návrh na kontrolu ČOI v jejich firmě, spojení se s ostatními podvedenými klienty z internetu a ohlášení hromadné žaloby na policii. Oznámila jsem jim konečné datum, kdy tyto kroky začnu realizovat a světe div se, ještě ten den byly peníze na účtu. Doporučuji tedy stejný postup, o veliký průser asi tato firma nestojí.

ok ko
| odpovědět

#9  26.10.2012 11:09:50

kury
Aura: 1

Zdravím,podle mého názoru je na čase podat na kuptonej.cz hromadnou žalobu.Dluží podle různých int.diskuzí peníze tolika lidem,že je to neskutečné.Nechápu jak jim to může takovou dobu procházet(podle zmiňovaných diskuzí už to takto provozují minimálně rok a vesele v tom jedou dál!!!) RÁDA SE TEDY PŘIDÁM K HROMADNÉMU TRESTNÍMU OZNÁMENÍ.

ok ko
| odpovědět

#10  26.10.2012 11:31:49

nalimasek

*>> Zeky, 26. 10. 2012 08:55:

Já jsem jim toto také naznačila, v úterý, přišla ihned odpověď, že do patku mám peníze na účtě – a dnes je pátek a co? Dál mě oblbují. Takže ten postup, který jste napsala vy, asi budu muset absolvovat já. Silně mě to vytáčí, jak si dělají z „huby trhací kalendář“ a ze mě blbce.

ok ko
| odpovědět

#11  06.11.2012 12:30:36

mcerno

Je pravda, že mě peníze přišly také druhý den poté, co jsem se paní Králové v telefonu zmínila, že jsem si kuptonej vygooglovala a že jsem zjistila, že s reklamací má u nich problém víc lidí. Takže nevím, jestli vrátí peníze jen těm, kteří nějak naznačí, že by z toho firma mohla mít problém. Zkuste to. A kdyžtak je žalujte. (Den předtím, než mi přišly peníze jsem vyplnila formulář na ČOI, kde jsem popsala, co se mi stalo. Ale odepsali, že oni s tím nic neudělají, ať to řeším soudně).

ok ko
| odpovědět

#12  29.11.2012 14:03:35

sramkova

ahoj všem,píše další která naletěla servru kuptonej.Podnikat už s tím záměrem ,že budou okrádat lidi je fakt hnus!máme koupený let balonem – a je to ten samej scénář .Mluví s vámi jak by nic – let se uskuteční a pak ho po sms zruší.A zas nový termín letu a opět zrušení.Nechápu paní Královou jak se takovýmu svinstvu propůjčuje a má na to žaludek.Nebo v tom má prsty taky!V pondělí jdeme podat žalobu na policii,ale hlavně chci aby tyhle lidi dál nepodnikali – chodí mi od nich další a další akce slev.

ok ko
| odpovědět

#13  01.12.2012 18:45:00

Miska74
Aura: 0

>> MarilynCZ, 18. 10. 2012 14:50:04

Přišly peníze za let balonem?

hodnocení: 0
ok ko
| odpovědět

#14  15.12.2012 18:59:19

Martty

Let balonem jsem koupil taky (2 vouchery), cca 2 dny před letem mi z Kuptonej.cz napsali, že se neuskuteční. Požádala jsem o vrácení peněz, poslal jsem čísla voucherů a nic se nedělo.Když jsme je kontaktoval znova,tak prý byla žádost předána k vyřízení.A že peníze příjdou do 30dnů,bohužel peníze nedorazily a tak jsme je kontaktoval znova a bylo mi řečeno že to prověří a pořád nic je to déle jak 30 dnů,tak se ráda přidám k hromadné žalobě.

ok ko
| odpovědět

#15  20.01.2013 21:06:22

milunka

>> Evika, 22. 08. 2012 11:46:22

Dostala jsem dárek -let balonem spol. kupto-nej. Je to danajský dar!Po několika urgencích ,aby mi byly vráceny peníze za neuskutečněný let mi došla trpělivost a předala jsem stížnost na tuto společnost obch.inspekci.Ráda se přidám i k hromadné žalobě!

ok ko
| odpovědět

#16  20.01.2013 21:13:11

milunka

>>> Martty, 15. 12. 2012 18:59:19*

Po dlouhých urgencích ,aby mi byly vráceny peníze za neuskutečněný let balonem mi došla trpělivost a podala jsem stížnost na obch.inspekci. Ráda se přidám i k hromadné žalobě.

ok ko
| odpovědět

#17  05.04.2013 12:39:39

Harry_

Máte někdo aktuální informace o Kuptonej? Telefon pořád funguje a stránky také. ODLETEL NEKDO BALONEM PRES JEJICH VOUCHER?

ok ko
| odpovědět

#18  08.04.2013 12:06:09

jura1333

>> Harry_, 05. 04. 2013 12:39:39

ahoj mám koupené dva vouchery už dva roky a nic! asi se jich již nedočkám jelikož mají zrušené stánky!! máte někdo kontakt na tu paní nebo pána co chtějí podat tu hromadnou žalobu!! jdu do toho také!! a potřeboval bych vědět postup na podání stížnosti na obchodní inspekci!! Děkuji za info!! můj mail jura1333@seznam.cz

ok ko
| odpovědět

#19  08.04.2013 12:08:13

jura1333

>> Evika, 17. 09. 2012 19:12:50

Jdu do toho s vámi!! Mám dva vouchery na let balonem!!! Můj e-mail jura1333@seznam.cz

ok ko
| odpovědět

#20  08.04.2013 12:14:06

jura1333

také u nich mám dva vouchery na let balónem!! nic se neděje a už dva rokymi slibují odlet!! poradíte mi někdo jak je to se žalobou atd.. ?? děkuji!! částka 2krát 16 800!! :-(

ok ko
| odpovědět

#21  18.04.2013 15:10:28

mersí

Také mám koupený voucher na let balonem,zrušila jsem plánovaný let ze zdravotních důvodů a o dnešního dne mi nepřišli žádné peníze,když pošlu emil ,nedostanu žádnou odpověď,stále paní Králová tvrdí,co má emailů a že mi odpoví,ale to se nikdy nestane. Ráda se přidám k žalobě,protože toto jednání je sprosté a zlidí dělají pěkné pitomce a pěkně si sami mastí kapsy na neseriozním podnikání.

ok ko
| odpovědět

#22  04.05.2013 21:57:38

MAJKLSON

Dobrý den, tak jak to tak pročítám, vše mi dochází, s paní Královou komunikuji obdobným způsobem jako ostatní a již je to 1 rok od počátku, údajně měnili firmu pro létání balonem, ale myslím si spíše, že firma od nich utekla.Takže po posouvání termínů byl konec sezony a tak jsem to zkusil letos před 2 týdny a doposud žádná odpověď!!!!! Nechápu, jak v dnešní době může někdo takto podnikat a udržet se na trhu s tímto přístupem.Už jen to, že ani nikde nenajdete kontakt na majitele, kde by si člověk postěžoval, to si člověk už myslí své.V O.R. je navíc uvedena i exekuce v minulosti.Jelikož jsem dostal VOUCHER na soukromý let darem a odmítnul jsem společný let pro 10 a více lidí, možná právě proto jsem právě neletěl, peníze jsem vracet nechtěl-byl to dar. No a nyní už je mi jasné, že v životě se budu vyhýbat KUPTONEJ a známé budu varovat.Je dobré si přečíst recenze, než člověk něco kupuje. Přeji všem lepší zkušenosti s nákupem životních zážitků, ale u jiné firmy.Pro mě je životním zážitkem jednání s touto firmou, pokud se tak dá vůbec nazvat. Jižní Morava

ok ko
| odpovědět

#23  04.05.2013 22:03:59

MAJKLSON

Zdravím, mám stejnou situaci, voucher na soukromý let zakoupený 10/2011 a doposud nic!!! Prosím info jestli se tady toho někdo zkušený ujal…

ok ko
| odpovědět

#24  06.05.2013 10:29:40

Hrdina

>> Evika, 22. 08. 2012 11:46:22

Dobrý den taky mám takovou skušenost koupil jsem si let balonem a 10 dní předem to zrušili a od té doby nekomunikují k hromadné žalobě bych se přidal nebo i k ručnímu vymáhání.

ok ko
| odpovědět

#25  06.05.2013 16:25:17

hlídejslevy

Tady si pohlídáte slevy a navíc můžete mít i za bodíky poukaz do tesca stačí se registrovat zdarma:-) http://www.kupi.cz/moji-kupici?…

ok ko
| odpovědět

#26  06.05.2013 16:27:07

hlídejslevy

Tady si pohlídáte slevy a navíc můžete mít i za bodíky poukaz do tesca stačí se registrovat zdarma:-) http://www.kupi.cz/moji-kupici?…

ok ko
| odpovědět

#27  12.05.2013 21:13:28

barcelona

>> MAJKLSON, 04. 05. 2013 21:57:38

Dobrý den, taky jsem si zakoupil let balonem pro 2 os. za 2899 Kč pro rok 2012–2013. Mnohokrát jsem si objednal let přes email a nebo telefon. Když přišlo na termín letu, tak mi přes email nikdo neodpovídal, tak i nebral telefon. Rád bych se přidal k žalobě. Máte někdo informace jak na to? Díky za odpověď Blažej

ok ko
| odpovědět

#28  14.05.2013 09:21:07

missro

Dobrý den všem, co jsme asi naletěli a přitom neletěli:-(. Mám také dva vouchery na let balonem, ale z firmy na emaily o uskutečnění letu nereagují a telefon nikdo nezvedá. Prosím, nenechte mě v tom a poraďte mi, jak na žalobu. Ujal se toho někdo nebo musím sama? Moc děkuji za odpověď Romana email: missro@seznam.cz

ok ko
| odpovědět

#29  16.05.2013 20:23:11

Milekrmilu

Dobrý den, já už jsem byl z paní Hanny Králové z agentury Kup to nej! a jejich permanentních slibů za neuskutečněný seskok padákem a slíbení vrácení peněz do 30-ti pracovních dní (kterých jsem se nedočkal)tak zoufalý, že jsem si začal poslední komunikaci s pí Královou nahrávat na pevnou linku telefonu a dnes jsem kontaktoval Českou televizi pořad Černé ovce. Není přece možné, aby tato firma dále takto vybírala od lidí peníze a nenaplňovala svoje závazky! K případné hromadné žalobě se rád připojím. To přece nemůžeme takto nechat jen tak! Milan

ok ko
| odpovědět

#30  17.05.2013 17:03:45

barboram

Dobry den :) tady jsou super věci. Jak oblečení, tak pomůcky do domácnosti, prostě všechno možné. Mrkněte :)

BER SLEVU : http://homeworksystem.cz/ber_slevu.html?…

TOP SHOP: http://homeworksystem.cz/top_shop.html?…

HYPER SLEVY: http://homeworksystem.cz/hyperslevy.html?…

NÁKUPNÍ CENTRUM: http://homeworksystem.cz/…centrum.html?… ;-)

ok ko
| odpovědět
Nalezené položky: 71 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další > | Poslední »

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.