Zrušení pobytu.... zapakatel.cz brana slev.cz neplatí dodavatelům??

#1  09.07.2014 10:22:29

Dobrý den, chtěl bych se optat jestli v tom nejsem sám.

Dne 8.7 mi dorazil email od dodavatele, u kterého jsme měli domluvený pobyt. Problém je v tom, že zapakatel.cz prodali a založili si branaslev.cz kam se máme všichni obracet, ale bohužel se tam člověk nemůže dovolat a ani mu neodpovídají na emaily. Nyní sepisuji odstoupení od smlouvy a přemýšlím, jaký asi udám důvod, nejspíš to bude tak na stránku a půl. Zde je email co mi přišel od penzionu, kde jsme měli být ubytování.

Dobrý večer, obracíme se na všechny, kteří si rezervovali pobyt na penzionu na Zvíkovském podhradí. Prosím čtěte pozorně tuto zprávu. Předem upozorňujeme, že jednáme ve Vašem zájmu. Objednali a zaplatili jste si pobyt u slevového portálu ZAPAKATEL nyní /BRANASLE/ Před několika minutami jsme byli obeznámeni od ZAPAKATELE, že se pobyty ruší, protože majitel této zmiňované firmy nehodlá v dohodnutém termínu vyplatit nás , jakožto provozovatelúm penzionů. Od 1.6 2014 jsme ubytovali s polopenzí několik spokojených zákazníků, tudíž naše škoda je nemalá. Nicméně proto Vám píšeme, aby jste se urychleně spojili se zástupci ZAPAKATEL, nebo nyní BRÁNASLEV pan KOTYZA tel.734681370 nebo pan Ondra 734864855 My nadále nemůžeme ubytovávat zákazníky přes ZAPAKATEL. Víme, že jste měli naplánovanou dovolenou, proto jediné co můžeme ještě udělat, je rezervaci s platbou na místě ve stejné výši. Moc nás to mrzí, ale závazek přebírá firma ZAPAKATEL, nyní BRANASLEV. Pokud víte i o jiných akcích které nabízel slevový portál ZAPAKATEL a stále nabízí BRANASLEV, prosím informujte odběratele aby si tuto koupi neprovedli. Pevné nervy nám všem

hodnocení: 0
ok ko
| odpovědět

#2  11.07.2014 12:59:01

marce
Aura: 0

Mám úplně stejnou zkušenost jako pán přede mnou (kopíruji jeho text, protože bych to psala uplne stejne znovu: Dnes mi dorazil email od dodavatele, u kterého jsme měli domluvený pobyt. Problém je v tom, že zapakatel.cz prodali a založili si branaslev.cz kam se máme všichni obracet, ale bohužel se tam člověk nemůže dovolat a ani mu neodpovídají na emaily.

Zde je email co mi přišel od penzionu, kde jsme měli být ubytování:

Dobrý den, dovolte mi, abych Vás informoval o následujícím: Vlastníte vouchery na pobyt v Penzionu Na Zámku v Poděbradech. Vouchery jste si řádně zakoupili přes společnost Spojka Group, která v té době provozovala slevový portál zapakatel.cz Zdá se, že vše by bylo v pořádku, až na následující. Společnost Spojka Group nás všechny obchodní partnery (a je nás přes 470) informovala o tom, že v současné době není likvidní, tedy jinými slovy, že přišla o peníze (Vaše) a není schopná plnit závazky vůči nám (ubytovacím zařízením). Stručně řečeno, Vaše peníze zmizely neznámo kam a my, ubytovací zařízení je nedostaneme. Vaše vouchery jsou nekryté.
Jednoduše jsme se všichni stali obětí řízeného podvodu, který se již vyšetřuje, nicméně se obávám, že marně. Zřejmě bylo vše dobře promyšlené do posledního detailu. Doména zapakatel.cz byla včas prodána záměrně ještě jako „čistá nezatížená podvody a dluhy“, a to za podpory médií, které k tomu vytvořily vhodné prostředí o úspěšném podnikání pana Carby.

Dnes již na slevovém portálu branaslev.cz (který provozuje společnost pana Carby Spojka Group) nenaleznete nic, telefony nikdo nezvedá, na e-maily nikdo nereaguje, pan Carba je neznámo kde a nikdo na něj nemá kontakt.

Chápu Vaše rozčarování, ale nemohu dál prohlubovat ztrátu a čekat, že se stane zázrak a společnost Spojka Group mi Vaše peníze za vouchery převede. Mohu Vám jen doporučit, abyste se obrátili na společnost Spojka Group, která dnes provozuje slevový portál branaslev.cz, sami a žádali peníze zpět. Obávám se, že marně. Jakmile budu znát jméno právní kanceláře, která bude hromadně zastupovat poškozené klienty, budu Vás informovat.

ok ko
| odpovědět

#3  01.09.2014 12:26:23

>> marce, 11. 07. 2014 12:59:01

Také mám zkušenost se zaplaceným pobytem přes spoležnost Zapakatel, který nebylo možné uplatnit. Budu ráda za informaci, která povede k možnému vypořádání odbou stran. Díky.

ok ko
| odpovědět

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.