Špatné zkušenosti / podvody

#1  03.12.2012 17:49:55

Grindy
Aura: 0

Varování před podvodníky prodávající přes slevový portál Amplion.cz, který provozuje Centrum.cz 60min.tantra masáže v „salonu“ Tantra-prague, Týnská 19, Praha 1 – na uvedené adrese žádný takový salon nesídlí, peníze inkasovali, ale na tel. 774 622 297 to nikdo nebere, když se to na 50tý pokus podařilo dovolat, tak hodinu před termínem z jiného telefonního čísla: 603 380 852 přišla SMS tohoto znění: „Dobry den velice se omlouvame, ale z technickych duvodu musime zrusit vasi dnesni massage, dekujeme za pochopeni a radi nabidneme nahradni termin Tantra-Prague“. Na tomto čísle ale bere telefony muž, který tvrdí, že o žádných masážích nic neví… Prostě klasický podvod! Pokus o reklamaci na Amplionu neuspěl – vyzvali pány Vlčka na mailu: albano@seznam.cz a pana Drnka na mailu Drnek@centrumholdings.com k vyjádření a řešení, ale ti se ani neanmáhali reagovat…

hodnocení: 0
ok ko
| odpovědět

#2  11.12.2012 11:03:55

hanka12345

No, já mám dobré zkušenosti. V Mladé Boleslavi funguje slevový portál www.slevymojemesto.cz, nakoupila jsem přes něj a vše bylo ok. I služby byly super. Jenomže to prý dělají jinak než ostatní. Každý kdo tam má slevu si to spravuje sám a slevový portál z toho prý nebere žádnou provizi, takže se to vyplatí i dodavatelům slev. Paní, co jsem u ní byla na masáži říkala, že pzaplatila nějaký roční poplatek a pak si tam dává slev kolik chce. Každou firmu si prý tenhle portál prověřuje, když s ní podepisuje smlouvu. To mi příjde daleko férovější. Koupila jsem si jednou slevu na Vykupto, jela jsem do hotelu Máj a fakt hrůza. Vykupto se mi ani neozvalo zpět na mé stížnosti.

ok ko
| odpovědět

#3  03.09.2013 11:04:50

Hanča13

Ahoj! Taky jsem zatím byla se slevovými portály celkem spokojená. Dneska jsem ale narazila na www.kam4slevu.cz – mají tam docela dobrou slevu na jedno kadeřnictví v Praze. Neznáte ten portál někdo? Já o něm nikdy neslyšela. Díky všem za pomoc! :-)

ok ko
| odpovědět

#4  09.11.2013 13:08:12

Amélie
Aura: 1

Dobrý den Důrazně varuji před kupováním poukazů na masáže do salonu SUN STUDIA Nový Hradec Králové na masáže k masérovi Zbyňku Plchovi! Koupila jsem si poukaz, protože provádím již delší dobu masáže, tak jsem byla zvědavá jak to provádí člověk, který se na slevomatu slevy.cz prezentuje jako odborník terapeut. Vypadalo to, že má dlouhou praxi a že to je vyhledávaný odborník. Byla jsem tam na masáži zad a šíje. Na slevomatu uváděl původní cenu 450kč za tuto masáž a úžasnou slevu 299kč. Byla to naprosto amatérská masáž od naprosto nezkušeného člověka. Všimla jsem si, že tam má osvědčení vydané myslím někdy v červnu letošního roku. Neměla jsem v úmyslu o tom zde psát, ale dnes jsem našla na slevomatu jeho novou prezentaci kde nabízí Breussovu masáž. Nabízí tuto masáž za 179kč původní cenu uvádí 270kč. Tato masáž se neprovádí jako samostatná masáž a už vůbec ne za takovouto cenu! Je to součást masáže zvané Dornova metoda. Tato metoda je dost bolestivá, je to korekce obratlů a Breussova masáž se provádí na závěr této terapie jak takové závěrečné „pohlazení.“ Je to masáž na pár minut a na tom slevomatu to pán prezentuje jako masáž na 30min. Jsou to vyhozené peníze. Láka lidi kteří o masážích nic moc nevědí. Sama mám také kurz Dornovy metody a Breussovy masáže, takže vím o čem mluvím!

hodnocení: +1
ok ko
| odpovědět

#5  17.06.2014 21:16:23

sitase žena

přesně tohle se mi už jednou stalo. Nebyl to tenhle masér ale pořídil mě tak, že jsem pak týden nemohla ani ležet natož pak chodit. Určitě podporuji myšlenku Amélie. :-?

ok ko
| odpovědět

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.