VAROVÁNÍ -IPL epilace v Salonu Beauty Smart- 3 popáleniny

#1  22.06.2012 18:44:51

zvídalka
Aura: 0

Dobrý den,

ráda bych přiložila hodnocení k této službě – jelikož bych tím ráda chtěla všechny varovat!

Dnes jsem absolvovala IPL celého těla v salonu BEAUTY SMART a musím říct, že tato sleva se mi teda rozhodně NEVYPLATILA. Nejen, že jinak milá paní šéfová, jak jí tam slečny oslovovali, přišla pozdě ještě omylem s jinou další klientkou, které pak další čas hledala, kam jí umístit, ale dalších 10 minut hledala na počítači jaká nabídka se k voucherům stahuje.. nenašla.. pak jí tam chodili slečny oznamovat další 4 současné akce.. ale co mě NEUVĚŘITELNĚ SVOU PRÁCI ODBYLA – už jsem IPL absolvovala několikrát, takže vím, jak to má probíhat a že je dobré nechat si narůst chloupky, aby bylo vidět, kde je to spálené laserem – TAKŽE CVAKLA NA RUCE TŘEBA 3X NA ŠIKMO, ale co je nejhorší, že MĚ SPÁLILA 2X NA RUCE – kde mám dva 1cm x 5 cm široké pruhy -spálené kůže s puchýři šikmo přes paži a stejně tak jeden v podpaží.. takže moje vize.. že konečně budu hladce bez chloupků, v následujícím týdnu si dojdu do solárka a budu si užívat krásného pokožky je opravdu ve hvězdách.. protože já budu léčit popáleniny – ne-li jizvy, které mě ještě 5 hodin po ošetření stále pěkně pálí!!! TAKŽE TENHLE KLIENT portálu Nebeslev ROZHODNĚ UDĚLAL VIZITKU. Lituji dalších, co si u paní naběhnou..

ŽÁDÁM TEDY, ABYSTE KLIENTY CO NEJDŘÍVE VAROVALI. V případě, že někdo bude podávat žalobu určitě se ráda přidám.

S pozdravem

hodnocení: 0
ok ko
| odpovědět

#2  30.12.2012 13:04:23

Jana12345

Dobrý den ! Jsem vyděšená stejně jako Zvídalka, jenom bez jizev. Žádné soukromí, podivné informace, dokonce křik. Navíc lamentování nad tím, že jí portál nezaplatil.

ok ko
| odpovědět

#3  18.04.2014 17:13:26

Brekeke91

Beauty and Smart v Praze – Šumavská

Musím se přiklonit spíše k negativním ohlasům na tuto společnost. To, že jsou majitelé a všichni pracovníci rusové, mi ani tolik nevadí, horší spíš je, že jich tam je cca 10, lidí v čekárně dvakrát tolik – což se odvíjí i na práci.Běhali tam jak na běžícím páse, s velkou neochotou pracovníků.. Já se setkala bohužel s velmi nesympatickou a nepříjemnou paní, nezeptala se mě, jak chci přesně oholit (byla jsem na IPL depilaci), některá místa mi projela laserem 2×, jiná neprojela vůbec…ručník podle mě používají stejný po celý den, příště si vezmu vlastní..že by místa otřeli desinfekčním ubrouskem – neexistuje, a o otření přístrojů, kterými ošetřují x lidí denně, totéž…ať jsem se zeptala na cokoliv, pomalu se mi nedostalo odpovědi a nakonec mi ani neodpověděla na rozloučenou a to se mi dívala přímo do očí. Profesionály si tedy představuji úplně jinak… Uvidím, jestli bude fungovat alespoň služba, kterou jsem si zakoupila…Jinak bych rozhodně příště raději investovala jinam i větší peníze…

ok ko
| odpovědět

#4  22.09.2014 15:52:21

anelka24

Jednoho dne v září 2014 jsem v 10 hod dle objednání dorazila do salonu. Lehla si na lehátko, přišla paní, informovala mě, co bude následovat, natřela krémem (cca 1min) a řekla že to musí 5 min účinkovat. Po chvíli přišla, natřela maskou (1min) s tím, že musí 10 min účinkovat a že přijde paní kosmetička. Ta se objevila až v 10.55! Po celou dobu jsem jen ležela a poslouchala zvuk pračky. Opravdu relax. Paní kosmetička na mě pracovala přesně do 11.12. Tedy asi 15 min. Poté jsem šla na toaletu a následovala masáž. Ta skončila přesně v 11.52 (tedy doba trvání méně než 40 min, objednaná masáž 60min!!!!). Po celou dobu masáže i kosmetického ošetření se kosmetička/masérka bavila s kolegyní pracující za dřevěnou zdí/plentou. Opět fajn relax. O kvalitě masáže se nezmiňuji, to je prostě někdy risk, když jde člověk vyzkoušet něco nového. Ale spíše než o masáž šlo o hlazení. Tento salon vřele NEDOPORUČUJI. Vyhozené peníze.

ok ko
| odpovědět

#5  21.10.2014 09:32:45

sdhbgaus

i like this,just like my wigs kooltorch

ok ko
| odpovědět

#6  21.10.2014 09:33:27

sdhbgaus

Dnes jsem absolvovala IPL celého těla v salonu BEAUTY SMART a musím říct, že tato sleva se mi teda rozhodně NEVYPLATILA. Nejen, že jinak milá paní šéfová, jak jí tam slečny oslovovali, přišla pozdě ještě omylem s jinou další klientkou, které pak další čas hledala, kam jí umístit, ale dalších 10 minut hledala na počítači jaká nabídka se k voucherům stahuje.. nenašla.. pak jí tam chodili slečny oznamovat další 4 současné akce..kooltorch

ok ko
| odpovědět

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.